Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Працівники приватних підприємств та їхні підлеглі влаштували шахрайську схему, якою вони заволодівались грошима з бюджету, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони вигадували проведення робіт на ділянках, які вже були очищені від вибухонебезпечних предметів у минулі роки. Щоб убедити усіх у розмінуванні, вони розкопували землю і підкладали вибухівки, видаючи їх за знайдені під час робіт. Таким чином, зловмисники створили вигляд, ніби вони розмінували понад 820 гектарів сільськогосподарських угідь. Наразі правоохоронці встановили причетність ще чотирьох осіб до цієї схеми розкрадання грошей з бюджету. Шість учасників отримали підозри, і їм загрожує до 12 років ув’язнення, конфіскація майна та заборона обіймати певні посади.