Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли обвинувальні вироки у двох кримінальних справах про смертельні ДТП. Перший випадок стосується правоохоронця, який в серпні 2024 року скоїв наїзд на 23-річну дівчину на пішохідному переході у Сумах. Дівчина від отриманих травм померла у лікарні. Суд визнав обвинуваченого винним і призначив йому 5 років ув’язнення, а також позбавив права керувати автомобілем на 3 роки. Цій жертві було стягнуто понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець перевищив швидкість і скоїв наїзд на жінку у Чернігівській області, в результаті чого вона загинула. Суд вирішив покарати військовослужбовця 4 роками тюрми і позбавленням права керувати автомобілем на 2 роки. Триває розслідування ще одного випадку, де правоохоронця з Донеччини підозрюють у скоєнні ДТП з тяжкими наслідками.