Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили атаку на лікарню у Херсоні з безпілотника. У результаті цього нападу постраждали п’ятеро медичних працівників. Інформацію про це оприлюднила Херсонська обласна військово-цивільна адміністрація. Зазначається, що п’ятеро працівників лікарні отримали поранення від мінно-вибухових засобів в результаті російського удару. Також до лікарні була доставлена жінка, яка під час нападу російського “шахеда” отримала травми. За даними ОВА, жінка отримала серйозні травми, такі як контузія, вибухова травма та закрита черепно-мозкова травма. Її стан оцінюється як середнього ступеня важкості.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих 






