Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких районах Києва відключили електропостачання через технічні проблеми в роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Це призвело до аварійних відключень світла для всіх споживачів у деяких районах. Енергетики вже розпочали роботи з відновлення системи та обіцяють відновити постачання якнайшвидше. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації. Також були повідомлені про відключення світла на лівому березі Києва та в інших районах столиці. У деяких регіонах України також сталися знеструмлення через російські удари по електромережам.