Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

СБУ разом з Національною поліцією та прокуратурою виявили ще чотирьох спільників ФСБ Росії, які підпалювали автомобілі Збройних сил у Кіровоградській та Одеській областях. Злочинці були завербовані місцевими жителями через Telegram-канали, які шукали легкі заробітки. Вони погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за обіцянками швидких грошей. У результаті розслідування було виявлено та затримано злочинну групу, яка виконала завдання ФСБ. Один з затриманих навіть спробував підпалити службовий автомобіль українських військових, щоб зняти це на відео для Росії. Затриманим повідомлено про підозру, а їм може загрожувати до 10 років ув’язнення.