З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестачу нафти через воєнні події на Близькому Сході. Країна хоче збільшити свою квоту видобутку, оскільки її видобуток значно знизився у травні. Ірак має намір відновити експорт нафти і планує збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Іншою причиною виходу з ОПЕК для Об’єднаних Арабських Еміратів були суперечки щодо розміру квоти видобутку, а також можливість збільшення виробництва нафти.