РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі

РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі

У ніч на суботу, 27 червня, російські війська влаштували атаку на місто Запоріжжя, використовуючи керовані авіабомби. У результаті пошкоджена багатоповерхівка та автомобілі. Двоє людей отримали поранення. Начальник ОВА Іван Федоров підтвердив цю інформацію, зазначивши, що внаслідок атаки були вибиті вікна і пошкоджені балкони у будинку. Також були знищені автомобілі. Це сталося після попередніх обстрілів росіянами промислового підприємства і автозаправної станції в Запоріжжі, які також спричинили пожежі. Раніше, 26 червня, російські війська також атакували Запоріжжя, що призвело до поранень у 15 людей.