Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримані в неволі в Росії після окупації деяких областей України у 2022 році, повернулися додому. Серед них є люди віком від 35 до 66 років, яких росіяни затримали незаконно. За допомогою уповноваженого з прав людини Дмитра Лубінця і його російського колеги вдалося домовитися про їхнє звільнення. Одного з громадян викрали через те, що його сини служать у Збройних Силах України, а іншого – на шляху на роботу у день російського вторгнення. Також серед звільнених є доброволець, який долучився до захисту Маріуполя у 2022 році.