На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського у Бердичеві, український спортсмен Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метри. Це дозволило йому виграти золото і перемогти чеського спортсмена Яна Штефелу, чий рекорд 2.32 метри був встановлений раніше. Дорощук намагався також підкорити планку на висоті 2.35 метри, але це йому не вдалося. У підсумку, він став переможцем турніру, а його досягнення вразило всіх уболівальників легкої атлетики.