Спецслужба України розпочала кримінальне розслідування після того, як в кабінеті мера Львова Андрія Садового виявили пристрій для прослуховування. Знайдений пристрій вилучили для проведення експертизи. Розслідування відбувається за статтею про незаконне використання технічних засобів для отримання інформації. Андрій Садовий повідомив, що в його кабінеті до зарядного пристрою радіотелефону підпаяли сім-карту, карту пам’яті та мікрофон.
Опублікувати у
Новини України
У кабінеті мера Львова знайшли “прослушку”
У кабінеті мера Львова знайшли "прослушку" Related
Опублікувати у
Відео
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту 25.06.2026
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
Засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики 25.06.2026
Автор
admin







