Українська енергетична компанія Укренерго повідомила, що скасовано графіки погодинних відключень електроенергії в усіх регіонах країни. Однак через нові російські атаки деякі області залишаються без світла, особливо складна ситуація на Донеччині. В Укренерго пояснили, що споживання електроенергії залишається на високому рівні, але зміни у графіку пов’язані зі зростанням попиту на електроенергію на початку тижня. Компанія закликає громадян обмежити використання потужних електроприладів і не вмикати їх одночасно з 16:00 до 22:00 для збереження енергії.
Опублікувати у
Новини України
В Україні скасували графіки відключень
В Україні скасували графіки відключень Related
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Автор
admin







