У Росії компанія ПАТ Далекосхідна енергетична компанія (ДЕК) призупинила постачання електроенергії на об’єкти стартового комплексу космодрому Восточний через борги генпідрядника. Борг становить понад 51 млн рублів, а щомісяця об’єкти споживають електроенергію у сумі близько 4 млн рублів. ДЕК заявила, що планує звернутися до суду щодо банкрутства підрядника. Керівництво космодрому стверджує, що борги будуть погашені до кінця листопада та обмеження у постачанні електроенергії не вплинуть на стратегічно важливі об’єкти.
Опублікувати у
Новини світу
В РФ частково знеструмили космодром Восточний через борги
В РФ частково знеструмили космодром Восточний через борги Related
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС нагородив українських рятувальників напередодні Дня Конституції
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
Крим – це Україна, захист військових, ВПО та право на житло в Україні | RADA.LIVE
Автор
admin







