У січні-вересні цього року Укрзалізниця понесла збитки у розмірі 7,2 млрд гривень. Цю інформацію надав заступник голови наглядової ради компанії Сергій Лещенко. У зв’язку зі значними втратами у вантажних перевезеннях, Укрзалізниця пропонує підвищити тарифи на вантажі на 41,5% у наступному році. Також компанія просить державну підтримку для компенсації збитків в пасажирських перевезеннях. Лещенко зазначив, що ситуація з вантажними перевезеннями погіршується через втрату вугільної галузі на Донеччині та пошкодження інфраструктури залізниці внаслідок атак. Уряд розглядає можливість надання бюджетної допомоги на 16 млрд гривень у 2026 році для компенсації збитків у пасажирських перевезеннях.
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Укрзалізниці заявили про мільярдні збитки з початку року
В Укрзалізниці заявили про мільярдні збитки з початку року Related
Опублікувати у
Відео
Нова стратегія США щодо росії: удар та шок чи економічні чинники | Ігор Петренко
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Автор
admin







