Головний тренер Ліверпуля, Арне Слот, заявив, що не планує підсилювати склад команди в зимове міжсезоння, оскільки він вважає, що вже має достатньо гравців для гри. Він наголосив на важливості підтримки та розвитку існуючого складу, щоб тримати їх у хорошій формі і готовності. Ліверпуль вже придбав декількох гравців літом, вклавши у це близько 500 мільйонів євро. Команда зараз займає третю позицію в турнірній таблиці АПЛ.
Опублікувати у
Новини спорту
Арне Слот висловився на те, чи варто Ліверпулю далі посилювати склад взимку
Арне Слот висловився на те, чи варто Ліверпулю далі посилювати склад взимку Related
Опублікувати у
Новини України
Довічне ув’язнення отримав “топщур” ФСБ, який шпигував у лавах СБУ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі
Автор
admin







