Аналітик і тренер стандартних положень Динамо Київ, Мацей Кендзьорек, висловив свою думку щодо раннього виліту киян з Ліги конференцій. Він зазначив, що для клубу Динамо друге місце в чемпіонаті вважається поразкою, а виліт з єврокубків – величезним розчаруванням. Кендзьорек також висловив сумнів у об’єктивності системи турніру, зауваживши, що деякі команди отримали легше жеребування, ніж Динамо. Киянам довелося зіграти проти сильних суперників, таких як Кристал Пелас і Фіорентина. Динамо закінчило виступ у Лізі конференцій на 27-му місці у турнірній таблиці. Також було повідомлено, що лідер Динамо відреагував на чутки про можливий перехід до казахстанського клубу.
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо про виліт з Ліги конференцій: сама система не об’єктивна
Тренер Динамо про виліт з Ліги конференцій: сама система не об'єктивна Related
Опублікувати у
Новини спорту
Бельгія впоралася з Новою Зеландією, а Єгипет розділив очки з Іраном
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 17-го ігрового дня – кінець групового етапу
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Дешам став рекордсменом за кількістю перемог на чемпіонатах світу
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія здолала Уругвай, а Кабо-Верде поділило очки зі своїм суперником
Автор
admin







