Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці російський безпілотник влаштував атаку на автозаправну станцію на околиці Сум. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що в результаті цього удару постраждали троє цивільних осіб, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі встановлюються.