Сьогодні рано вранці російський безпілотник влаштував атаку на автозаправну станцію на околиці Сум. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що в результаті цього удару постраждали троє цивільних осіб, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі встановлюються.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих Related
Опублікувати у
Відео
Оперативна обстановка на північному та східному кордонах України | Андрій Демченко
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Автор
admin







