Російські війська здійснили напад на АЗС у Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. Інцидент підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. У Сумах зафіксували влучання безпілотної літальної апаратури типу “Молнія” на одну з автозаправних станцій у Зарічному районі, що спричинило пожежу. Інформація про можливих постраждалих наразі уточнюється. Запоріжці помітили дим, який, за словами Федорова, є наслідком російської атаки на АЗС.
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі Related
Опублікувати у
Новини України
Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини
Автор
admin







