Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська здійснили напад на АЗС у Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. Інцидент підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. У Сумах зафіксували влучання безпілотної літальної апаратури типу “Молнія” на одну з автозаправних станцій у Зарічному районі, що спричинило пожежу. Інформація про можливих постраждалих наразі уточнюється. Запоріжці помітили дим, який, за словами Федорова, є наслідком російської атаки на АЗС.