США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

У США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл. Це сталося після кількох відтермінувань, коли останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжено. Владислав Власюк, уповноважений Президента України з питань санкційної політики, підтвердив цю інформацію. Раніше, у березні, США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку. На цей крок американські влади пішли у зв’язку з напруженістю через конфлікт з Іраном та проблемами з Ормузькою протокою.