У США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл. Це сталося після кількох відтермінувань, коли останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжено. Владислав Власюк, уповноважений Президента України з питань санкційної політики, підтвердив цю інформацію. Раніше, у березні, США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку. На цей крок американські влади пішли у зв’язку з напруженістю через конфлікт з Іраном та проблемами з Ормузькою протокою.
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії Related
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу
Автор
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Автор
admin







