Збірна Італії з тенісу виграла Кубок Біллі Джин Кінг-2025, обігравши збірну США з рахунком 2:0. У фінальному матчі Італійки Елізабетта Коччаретто і Жасмін Паоліні здобули перемоги над американками Еммою Наварро та Джессікою Пегуло відповідно. Це вже друга поспіль перемога італійської жіночої збірної у цьому турнірі, а загалом для них це шоста перемога в історії змагань. У півфіналі українські тенісистки також поступилися італійкам.
Опублікувати у
Новини спорту
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг Related
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
“Непросте” розслідування про вибухи під Житомиром завершено – прокурор
Автор
admin






