Збірна Італії з тенісу виграла Кубок Біллі Джин Кінг-2025, обігравши збірну США з рахунком 2:0. У фінальному матчі Італійки Елізабетта Коччаретто і Жасмін Паоліні здобули перемоги над американками Еммою Наварро та Джессікою Пегуло відповідно. Це вже друга поспіль перемога італійської жіночої збірної у цьому турнірі, а загалом для них це шоста перемога в історії змагань. У півфіналі українські тенісистки також поступилися італійкам.
Опублікувати у
Новини спорту
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг Related
Опублікувати у
Новини України
Шахраї зібрали понад мільйон гривень, видаючи себе за відомі фонди
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
250 мільйонів бджіл висипалися на трасу після ДТП: рої атакували людей
Автор
admin







