Дружина відомого українського боксера Олександра Усика, Катерина Усик, висловила своє обурення щодо нічного обстрілу Києва, в результаті якого загинуло 15 людей і понад 100 отримали поранення. Вона висловила свою ненависть до агресора і висловила співчуття всім постраждалим і їхнім родинам. Катерина написала в Instagram, що ненавидить Росію за те, що вона робить з Україною, та висловила співчуття всім, хто постраждав у цих жахливих подіях.
Опублікувати у
Новини спорту
Дружина Усика висловилася щодо обстрілу Києва
Дружина Усика висловилася щодо обстрілу Києва Related
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Автор
admin







