Колишній гравець НБА Джейсон Коллінз пішов з життя через рак мозку. Про це повідомив Шемс Чаранія.
За наявними даними, інформація про його хворобу стала відома у вересні минулого року, а до грудня вже було встановлено діагноз.
Також зазначається, що причиною смерті стала гліобластома четвертої стадії, це захворювання характеризується надзвичайно низьким рівнем виживання.
Опублікувати у
Новини спорту
Ексгравець НБА помер після боротьби з раком
Ексгравець НБА помер після боротьби з раком Related
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер висловився про відмову Усика від чемпіонських титулів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий промоутер прокоментував можливий відмову Усика від титулів
Автор
admin







