Іран, Катар і Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Обговорювалися питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Домовленості було досягнуто щодо безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Створений Комітет високого рівня буде контролювати процес угоди, яку планують укласти протягом 60 днів. Також угоджено створення “групи з усунення конфліктів” для забезпечення припинення військових операцій у Лівані. Проте після погрози президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США Related
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Автор
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Автор
admin







