Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран заявив про "прогрес" у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес після перших переговорів зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж іранської нафти. Також було узгоджено безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару та Пакистану подякували за позитивну атмосферу переговорів і домовилися про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також планується створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Тривають бойові дії між Ізраїлем та Хезболлою, незважаючи на угоду про припинення вогню. Президент Трамп загрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто угоди з Іраном, що може загрожувати подальшими переговорами.