Сьогодні вранці в Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло у Дніпровському районі, а потім така ж проблема виникла в Голосіївському та Дарницькому районах. Жителів лівобережної частини міста, зокрема Дніпровського та Дарницького районів, стали першими, хто залишився без електропостачання. Пізніше проблеми поширилися й на правобережжя, де виникли перебої зі світлом в Голосіївському районі. Також через це тимчасово припинено рух фунікулера. Інформацію про ситуацію поширюють місцеві пабліки.
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Кілька районів Києва залишилися без світла Related
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Автор
admin






