Крим накрили блекаути після чергових вибухів

Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, про що повідомляє моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер. Жителі декількох міст почали скаржитися на перебої з електропостачанням після цих подій. Перші повідомлення про вибухи надійшли ввечері з різних районів півострова, зокрема з Армянська, Феодосії, Севастополя та Сімферополя. Під час попередньої атаки на Таврійську теплоелектростанцію також були завдані пошкодження. Наразі офіційної інформації про наслідки цих вибухів від окупаційної влади Криму не надходило.