У Чернігівській області прийняли рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується містечок у різних районах області, де залишилося приблизно тисяча жителів, включаючи 120 дітей. Людям надається можливість покинути ці території протягом двох місяців. Також продовжено заходи обов’язкової евакуації із семи інших сіл, де деякі мешканці відмовилися від виїзду. Це рішення було ухвалене на запит військових у зв’язку зі збільшенням загрози з боку прикордонних територій.
Опублікувати у
Новини України
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл Related
Опублікувати у
Новини України
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
Автор
admin







