Названо області, де складна ситуація зі світлом

Названо області, де складна ситуація зі світлом

Сьогодні вранці в семи областях України сталося знеструмлення через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація зафіксована в Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи, де це можливо. Споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищення температури, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики закликають громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00.