Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через удари з боку російських сил по електромережах. За інформацією Укренерго, знеструмлення відбулися у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Споживання електроенергії в цей день зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян економити електроенергію та використовувати її ефективно, переносячи споживання на період з 10:00 до 16:00, а також у вечірні години з 18:00 до 22:00, уникаючи одночасного вмикання кількох потужних електроприладів.