У п’ятницю, 8 серпня, пресслужба Офісу генерального прокурора повідомила про виявлення фактів зловживань під час нарахування та виплати військовослужбовцям грошового забезпечення. Загалом, державі завдали збитків у розмірі понад 34 млн гривень, з них більше 25 млн гривень становлять незаконні виплати “бойових”. У провадженнях за цими фактами підозру вже отримали 23 особи, з яких семеро було затримано. Серед них – заступники командира військової частини, командир роти, головний бухгалтер та інші посадовці. Також виявлено організовану групу, яка безпідставно нараховувала собі гроші на понад 5 млн гривень. Зловмисникам загрожує від 7 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Наразі триває досудове розслідування семи кримінальних справ, а обвинувальні акти вже направлені до суду.
Опублікувати у
Новини України
Прокуратура викрила незаконні “бойові” виплати на понад 25 млн
Прокуратура викрила незаконні "бойові" виплати на понад 25 млн Related
Опублікувати у
Новини спорту
Аргентина здобула перемогу, Колумбія та Португалія обійшлися без голів
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Капітан аргентинців встановив вражаючу результативну серію на ЧС
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 18-го дня – перший матч плей-оф
Автор
admin







