У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. У результаті атаки у Запоріжжі один з резервуарів з газом загорівся, а також пошкоджена адміністративна будівля. На щастя, ніхто не постраждав, і пожежу швидко загасили рятувальники. У Харківській області також постраждали дві автозаправні станції: на одній з них спалахнула пожежа, будівля пошкоджена, а на іншій пошкоджена операторська будівля. Ще раз наголошується, що ніхто не постраждав у результаті цих нападів.
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині 






