Російські військові здійснили масовану атаку на Київщину у ніч на 8 листопада за допомогою ракет і дронів, спрямовуючи їх на критичну інфраструктуру та об’єкти енергетичної системи. Зазначено, що жінка отримала поранення у Вишгородському районі та потрапила до лікарні. Також пошкоджені приватні будинки в Бориспільському та Вишгородському районах. Заявлено, що Росія цілеспрямовано атакує критичну інфраструктуру з метою позбавити людей світла та тепла.
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала вночі енергетичні об’єкти Київщини
Росія атакувала вночі енергетичні об’єкти Київщини Related
Опублікувати у
Відео
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту 25.06.2026
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
Засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики 25.06.2026
Автор
admin







