Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

Очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів росіянами автозаправних станцій. Інцидент стався в обласному центрі. Постраждалим надається необхідна медична допомога. Після цього відбулася нарада, на якій обговорювалися заходи безпеки на подібних об’єктах, а також плани дій персоналу під час можливих атак. Підсилювання заходів захисту паливної інфраструктури також було наголошено.