У вечірній час 21 червня особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі з’явились повідомлення про “Москва горітиме”, “Слава Україні” і збір коштів на потреби української армії. Це сталося у день народження самого мера – йому виповнилося 68 років. Незабаром публікації були видалені, а канал відновлено. Головний міський канал мера – “Мер Москви”, який публікує оперативні міські новини, не постраждав. Це вже не перший випадок нападу на інформаційні ресурси мера Москви, оскільки торік йому було повідомлено про підозру в мобілізації москвичів на війну проти України.
Опублікувати у
Новини світу
“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали
"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали 






