Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці. CENTCOM повідомив, що після атаки іранського безпілотника на танкер, США намагались досягти перемир’я, але Іран відмовився і продовжив агресію. Американські військові вразили іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони та інші цілі.
Опублікувати у
Новини України
США заявили про нові удари по цілях Ірану
США заявили про нові удари по цілях Ірану Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







