У ніч на понеділок підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ вдруге за місяць успішно атакували нафтобазу Гвардійська в окупованому Криму. Ця інформація була оприлюднена пресслужбою ССО 10 листопада. Зазначено, що безпілотники ССО влучили у нафтопровідну станцію на території бази. Це вже третій успішний удар по цьому об’єкту менше ніж за місяць. Нафтобаза Гвардійська є важливим елементом паливно-логістичної системи окупантів у Криму і має ключове значення для забезпечення військових об’єктів і транспорту ворожої армії.
Опублікувати у
Новини України
ССО втретє уразили нафтобазу Гвардійська у Криму
ССО втретє уразили нафтобазу Гвардійська у Криму Related
Опублікувати у
Новини світу
У Молдові викрили схему експорту в РФ комплектуючих для військових літаків
Автор
admin
Опублікувати у
Новини політики
У Білорусь “по гриби”: чому Мінськ виконав ультиматум Зеленського
Автор
admin







