У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

Уранці в четвер, 25 червня, у Києві відбулися часткові відключення електропостачання. Оператор електромереж ДТЕК повідомив, що на лівому березі міста вже вжиті екстрені заходи з відключення електроенергії за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що спричинило ці відключення, і хоча повідомлення зазначало про відключення лише на лівому березі, можливість знеструмлення і на правому березі не виключена.