У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки персоналу. За даними військового керівництва Херсона, атака була здійснена російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги висловив стурбованість щодо зростаючої небезпеки для гуманітарних працівників у зоні конфлікту. Наразі організація продовжує свою діяльність лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу.
Опублікувати у
Новини України
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації 






