Міністр енергетики Герман Галущенко оголосив у Facebook, що максимальна потужність експорту електроенергії з України та Молдови до країн Єврооюзу збільшена до 650 МВт. Це дозволить Україні балансувати енергосистему без обмежень генерації та отримувати додатковий прибуток від зовнішньої торгівлі. З березня 2024 року до цього часу максимальна потужність експорту становила 550 МВт. Україна тепер торгує електроенергією з усіма сусідніми країнами Європи, збільшуючи обсяги експорту та зменшуючи імпорт.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна збільшила потужність експорту електрики в ЄС
Україна збільшила потужність експорту електрики в ЄС Related
Опублікувати у
Відео
Оперативна обстановка на північному та східному кордонах України | Андрій Демченко
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Автор
admin







