В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила велику схему підробки електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів, що дозволяло клієнтам платити менше грошей за послуги. Лідером злочинної групи виявився житель Львівщини, який мав свою мобільну лабораторію у машині. Інші спільники зловмисника були знайдені у п’яти областях та в Києві. Вони займалися пошуком клієнтів, обслуговуванням лічильників та втручанням у їхню роботу. За одне налаштування лічильника було стягнуто приблизно 2400 доларів. Послугами змовників користувалися фізичні особи та підприємці, які хотіли платити менше за спожиті ресурси. Поліція затримала одного з учасників схеми, який отримав плату у розмірі 5 тисяч доларів. Зловмисникам загрожує до 15 років ув’язнення. Розслідування триває, і іншим учасникам змови буде надана правова оцінка.