Під час форуму в Японії між українськими та японськими компаніями було укладено угоди на майже 1 мільярд доларів. Таку інформацію підтвердив Тарас Качка, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, під час телемарафону. Українська делегація, яку очолював Тарас Качко, відвідала Японію 3 серпня для участі у заході, присвяченому Національному дню України на виставці Expo 2025 в Осаці. На форумі було підписано 29 важливих угод про співпрацю в галузі сільського господарства, харчової промисловості, інфраструктури, будівництва, технологій та інновацій між Україною та Японією.
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Японії підписано договорів на майже $1 млрд
В Японії підписано договорів на майже $1 млрд Related
Опублікувати у
Новини культури
Дженніфер Еністон заборонила продавати свій лист до Меттью Перрі
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Автор
admin







