Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але виникли конфлікти через порушення умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс попередив, що насильство буде відповідатися насильством після того, як іранський безпілотник атакував американське вантажне судно. Обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні угоди про припинення вогню. Незважаючи на це, президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода про припинення вогню була підписана для відкриття Ормузької протоки і має на меті врегулювати конфлікт між країнами.
Опублікувати у
Новини світу
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством Related
Опублікувати у
Відео
У Сумах внаслідок російських атак травмовані 13 людей, серед них — 2 дітей
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф
Автор
admin







