Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети - ЗМІ

За інформацією Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час атаки на Воронезький завод напівпровідникових приладів. Ці ракети розроблені для літаків F-16 та мають високу точність та дію на великі відстані. Україна уклала контракт на постачання 3550 таких ракет на суму $825 млн. Ракети виявилися значно дешевшими за британські Storm Shadow. Ракетний удар був завданий українськими військовими 22 червня по Воронезькому заводу, який є ключовим російським підприємством у виробництві напівпровідникової продукції для військової техніки.