Проблеми посилюються на тимчасово окупованій території Херсонської області. Населення закликають, за можливості, виїжджати. Про це розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в коментарі Укрінформу.
“Ситуація на лівобережжі Херсонщини лиш ускладнюватиметься. Це ще одна вагома причина подумати про те, щоб, за можливості, виїхати з цих територій”, – заявив посадовець.
Він додав, що ЗСУ продовжать системно працювати по ворожій логістиці на ТОТ.
Соболевський наголосив, що тривале перебування в окупації сприяє тому, що людина все більше потрапляє під вплив ворожої пропаганди, через це зростає процент колаборації серед населення, що залишається на ТОТ.
Про зростання проблем на ТОТ написав у Фейсбуці й журналіст Олег Батурін. За його словами, всі, хто тепер з якоїсь причини залишаються в окупації, мають для себе відповісти на такі питання: що вони робитимуть в разі повної відсутності водопостачання і підвезення води, як отримуватимуть медичну допомогу в Криму і Росії, за повної відсутності бензину і автобусного сполучення, чи дістануться до операційної чи вузькопрофільного лікаря в Краснодарі або Сімферополі пішки, обходячи на свій страх і ризик підірвані мости.
Причому, як наголосив журналіст, на Крим ставки взагалі не варто робити, тому жителі ТОТ Херсонщини з Каховки, Скадовська, Каланчака чи Чонгара мають подумати, як вони дістануться до вузькопрофільних фахівців в обхід Кримського півострова.
Також треба подумати, що вони робитимуть в умовах повної відсутності електропостачання і, ймовірно, природного та скрапленого газу, в разі дефіциту продуктів.
Також треба думати, що робити, куди бігти, якщо біля будинку опиняться окупанти і по них прилетить, якщо будинок постраждає і виявиться непридатним для життя.
Він нагадав, що два попередні неврожайні роки загнали аграріїв на ТОТ у борги і кредити.
Жителів ТОТ Херсонщини закликають виїжджати – ЗМІ
Жителів ТОТ Херсонщини закликають виїжджати - ЗМІ 






