ЗСУ знищили 18 ворожих танків за одну спецоперацію

ЗСУ знищили 18 ворожих танків за одну спецоперацію

Бійці спецпідрозділу безпілотних авіаційних комплексів Lasar’s Group Національної гвардії України, діючи разом з артилерією суміжних підрозділів, ліквідували 18 танків російських окупантів під час однієї спецоперації. Про результати повідомлено на сторінці підрозділу у Facebook, де оприлюднено відеозапис бойової роботи.

Як зазначають військові, підготовка до місії включала детальне планування та постійний моніторинг пересування ворожої техніки за допомогою повітряної розвідки.

“В операції взяли участь як екіпажі ударних дронів “Лазарів”, так і артилерія суміжників. Завдяки цьому по кожному танку було завдано удару. Більшість техніки вдалося знищити”, – сказав командир екіпажу аеророзвідки Lasar’s Group НГУ “Домінік”.

Нагадаємо, протягом останніх декількох днів Сили оборони України завдали цілу низку вражаючих атак у тимчасово окупованому Криму. За підтвердженням Міноборони, було успішно уражено нафтобази, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони “Панцир” і С-400, а також радіолокаційні станції “Небо-У” та “Каста”, що належали російським військам.

Військові показали рекордний дронопад Молній