Українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла срібну медаль на Всесвітніх іграх у місті Ченду, Китай. У фіналі вона поступилася німецькій суперниці Мієї Бітш з рахунком 1:3. Це було дуже напружене протистояння, але перемогу здобула німка. Терлюга раніше стала чемпіонкою Всесвітніх ігор у 2022 році та володаркою срібної медалі на Олімпіаді-2020. Україна успішно виступила у фехтуванні на Чемпіонаті світу 2025 року і зайняла місце серед кращих у Telegram та WhatsApp.
Опублікувати у
Новини спорту
На Всесвітніх іграх-2025 каратистка Терлюга задовольнилася сріблом
На Всесвітніх іграх-2025 каратистка Терлюга задовольнилася сріблом Related
Опублікувати у
Новини спорту
Іспанія залишилася без ключового гравця перед початком плей-оф
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця
Автор
admin







