Президент США Дональд Трамп планує ввести 100% мито на імпорт напівпровідників і мікрочипів, за винятком компаній, які виробляють або планують виробляти продукцію в США. Він заявив, що якщо компанії будують виробництво в США, то їм не доведеться платити мито. Очікується, що ставка мита складе близько 100%, але конкретні умови звільнення від нього ще не оприлюднено. Ця ініціатива може бути введена вже наступного тижня. Більшість провідних виробників чипів вже мають або будують виробничі потужності в США, тому вони не підпадатимуть під це мито.
Опублікувати у
Новини світу
Трамп анонсував 100% мито на імпорт чипів
Трамп анонсував 100% мито на імпорт чипів Related
Опублікувати у
Новини спорту
Бельгія впоралася з Новою Зеландією, а Єгипет розділив очки з Іраном
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 17-го ігрового дня – кінець групового етапу
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Дешам став рекордсменом за кількістю перемог на чемпіонатах світу
Автор
admin







